J&J TEAM - Twój Partner w świecie lotnictwa!

O nas

Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w obszarze lotnictwa ultralekkiego. Nasz zespół to eksperci i pasjonaci gotowi podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i entuzjazmem z Tobą. Bez względu na to, czy marzysz o rozpoczęciu swojej przygody lotniczej, jesteś doświadczonym pilotem, czy potrzebujesz profesjonalnej obsługi i naprawy swojego samolotu, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Autoryzowany serwis ROTAX i nie tylko...

Serwis lotniczy

Podstawą naszej firmy jest naprawa i obsługa statków powietrznych. J&J TEAM to autoryzowany serwis obsługowy i naprawczy silników ROTAX, co oznacza, że możemy zapewnić Ci kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasz najlepiej wyszkolony personel techniczny doskonale zna się na mechanice lotniczej i jest gotowy sprostać wszelkim Twoim potrzebom serwisowym. Posiadamy również możliwości obsługi i naprawy wielu typów statków powietrznych, m.in.: Aeroprakt A-22, Aeroprakt A-32, Alto 912/NG, Bristell, Dynamic WT9, Ellipse Spirit, Evektor Eurostar, Evektor P220 Koala, Evektor Sportstar, KR-030 Topaz, SkyRanger, STOL CH-701, Tecnam Astore, Tecnam Echo, Tecnam Sierra, Tecnam Super Echo, TL ULTRALIGHT Stream, TL-2000 Sting/RG, TL-3000 Sirius, TL-96 Star, TULAK i wiele innych…

Oficjalny przedstawiciel Aerospool, Direct Fly i Ellipse Aero...

Dystrybucja samolotów

Nasza firma jest oficjalnym dealerem samolotów ALTO NG, WT9 Dynamic, WT10 Advantic oraz Ellipse Spirit. Niezależnie od tego, czy poszukujesz samolotu turystycznego, szkoleniowego lub do holowania szybowców, znajdziemy dla Ciebie idealny model. Nasz zespół pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru, uwzględniając Twoje potrzeby, preferencje i budżet.

Z nami tylko najwyższe loty...

Szkoła Pilotów i Mechaników lotniczych

Chcemy, abyś czuł się u nas jak w domu. Nasi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem są gotowi zapewnić Ci kompleksowe i profesjonalne szkolenie. Bez względu na to, czy marzysz o zostaniu pilotem samolotu, instruktorem lotniczym czy mechanikiem, nasza firma oferuje szeroki zakres programów szkoleniowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Szkolenia prowadzimy na samolotach: Aeroprakt A-22, Alto 912 oraz Dynamic WT9.

J&J TEAM to miejsce, gdzie Twoje marzenia o lataniu stają się rzeczywistością. Jesteśmy pełni pasji, profesjonalizmu i zaangażowania, gotowi podzielić się doświadczeniem i pomóc Ci w każdym kroku Twojej lotniczej podróży. Przychodzisz do nas z marzeniami, a wychodzisz z dużą ilością wiedzy na temat lotnictwa. Dołącz do nas i odkryj możliwości lotniczego świata!